Żabki

dzieci 3-letnie

godziny: 8:00 - 15:30

Wydarzenia grupy

W dzień dziecka odbył się bal letni, podczas którego dzieci wspólnie spędziły czas podczas zabaw tanecznych, grupowych oraz sportowych w ogrodzie przedszkolnym. Uśmiechów nie było końca 😊

Dzieci z radością wzięły udział w akcji ,,Odprowadzam sam" . Dzielnie i z uśmiechem przychodziły pieszo bądź  przyjeżdżały rowerami, hulajnogami do przedszkola.

Dzieci z grupy ,, Żabek" cierpliwie ćwiczą motorykę małą, czyli swoje zwinne paluszki przygotowując je do nauki pisania :)

Dzieci z naszej grupy miały okazję obejrzeć przedstawianie teatralne w wykonaniu Teatru Gargulec pt. ,, Kosmiczna przygoda".

Podczas trwania balu dzieci odgadywały wiosenne zagadki, odbyły się zabawy ruchowo- taneczne oraz zabawy z wykorzystaniem wcześniej wykonanych eko instrumentów.

Żabki podczas wykonywania niezwykle słodkiej pracy plastycznej :)

Słuchamy, śpiewamy oraz wystukujemy rytm za pomocą instrumentów.