Żabki

dzieci 3-letnie

godziny: 8:00 - 15:30

Wydarzenia grupy

Dziś podwójne urodziny🎂🎉świętowali Marcelinka i Wojtuś.
Życzymy rodzeństwu zdrowia, dużego grona przyjaciół i radości z bycia przedszkolakiem.

Zajęcia ekologiczne realizowane w ramach projektu "Lider lokalnej ekologii" dzięki, którym wiemy jak segregować odpady by móc je w jak największym stopniu wykorzystać ponownie oraz mamy świadomość

W ramach realizacji projektu patriotyczno - regionalnego dzieci wykonały w poniedziałek flagi. Wydzieranka z papieru wymagała sprawnych palców i dbałości o estetykę wykonania pracy.

Przy takich ogrodnikach będą ładne kwiatki.

Dziś w naszej grupie aż dwie uroczystości, Ola i Olaf mają już 4 latka. Życzymy raz jeszcze zdrowia, uśmiechów od ucha do ucha oraz pięknych przedszkolnych przyjaźni.

Za nami kolejny dzień realizacji programu "Drogowe ABC". Dziś dużym wyzwaniem okazało się wycinanie po linii.

Z początkiem tego tygodnia rozpoczęliśmy realizację programu "Drogowe ABC". Dzieci poznały pracę służb ratunkowych oraz znaczenie numeru alarmowego 112.

Dziś w grupie pojawił się zajączek. Przyniósł upominki. Ponadto Żabki zaniosły do domów  własnoręcznie przygotowane koszyczki, w których znalazły się przyozdobione jajka.

Dzięki dzieciom i rodzicom powstał w naszej sali piękny kącik wiosenny z elementami świątecznymi.

Dziś w ramach doradztwa zawodowego gościliśmy p. Monikę, policjantkę.