Biedronki

dzieci 4-letnie

godziny: 6:45 - 17:00 (grupa dyżurująca)

Wydarzenia grupy

Dziś chłopcy mieli swoje święto. Od dziewczynek otrzymali medale oraz mały upominek na czterech kółkach. Zaśpiewałyśmy "Sto lat" i złożyłyśmy życzenia.

Dziś najpierw metodą dramy wybraliśmy się na "spacer po lesie" w poszukiwaniu darów jesieni, a następnie wykonaliśmy ćwiczenie grafomotoryczne wymagające od nas sprawnej dłoni i staranności wykonan

W dniu 20.09.2022 obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Bawiliśmy się chustą animacyjną KLANZA oraz uczestniczyliśmy w zawodach sportowych w ogrodzie. Otrzymaliśmy odznakę "Super Przedszkolaka"

W dniu 12.09.2022 Biedronki wykonały pracę plastyczną pt. " Dom" doskonaląc umiejętność wycinania i przyklejania.

W dniu 5.09.2022 Biedronki przypomniały zasady obowiązujące w naszej grupie i ochoczo je podpisały.

Rodzice dzieci z grupy ,,Biedronek" przygotowali dzieciom na zakończenie roku przedszkolnego słodką niespodziankę - pyszne lody !