Biedronki

dzieci 4-letnie

godziny: 6:45 - 17:00 (grupa dyżurująca)

Wydarzenia grupy

W dniu dzisiejszym obchodziliśmy w przedszkolu Wigilię. Oglądaliśmy Jasełka w wykonaniu grupy Misiow, a następnie złożyliśmy sobie życzenia oraz zjedlismy uroczysty obiad.

W dniu dzisiejszym dzieci z grupy ,, Biedronek" dzięki współpracy Rodziców, którzy zaopatrzyli nas w potrzebne produkty- piekły pyszne, świąteczne pierniczki.

Z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego bawiliśmy się na balu zimowym w białych strojach. Tańczyliśmy do zimowych piosenek, odgadywaliśmy zagadki o niedźwiedziu, bawilismy się śnieżkami z papieru oraz

W dniu dzisiejszym gościliśmy w naszej grupie wspaniałego gościa - Św. Mikołaja z prezentami. Biedronki zaśpiewały piosenkę i porozmawiały z Mikołajem. Do zobaczenia za rok!

Dzieci z naszej grupy samodzielnie wycinały, przyklejały wszystkie elementy tworząc postać Mikołaja.