Biedronki

dzieci 4-letnie

godziny: 6:45 - 17:00 (grupa dyżurująca)

Wydarzenia grupy

Dziś poczuliśmy magię Świąt Bożego Narodzenia za sprawą Jasełek przygotowanych przez dzieci z grupy "Misie" oraz smaku czerwonego barszczu, rybnego kotleta, pierniczków i śpiewanych kolęd.

W dniu 15.12.2022 roku Biedronki wykonały bombki Renifery doskonaląc przy tym umiejętność wycinania.

Dziś na zajęciach było słodko i kolorowo.

W piątek 9.12.22. Biedronki wyczarowały z pomocą taśmy klejące, cekinów i pomponików piękne bombki i choinki. Nasze palce miały mnóstwo pracy.

Nadchodzą święta, pieczemy pierniki!

W dniu 6.12.2022roku Biedronki odwiedził Mikołaj, dzieci przygotowały dla niego piosenkę. Mikołaj za to przyniósł dla wszystkich uśmiech i prezenty! Czekamy na Ciebie w następnym roku!

Uśmiechy gwarantowane!

W oczekiwaniu na Mikołaja dzieci wykonały jego portret z wykorzystaniem papierowego talerzyka.

W dniu 01.12.2022r Biedronki ubrały świąteczne drzewko.

Dziś podczas zajęć rozmawialiśmy o tym, jak możemy pomagać ptakom podczas później jesieni i zimy. Poznaliśmy wróble, sikorki i gile.