Biedronki

dzieci 4-letnie

godziny: 6:45 - 17:00 (grupa dyżurująca)

Wydarzenia grupy

Dziś podczas zajęć rozmawialiśmy o tym, jak możemy pomagać ptakom podczas później jesieni i zimy. Poznaliśmy wróble, sikorki i gile.

Dziś podczas zajęć dzieci poprzez kolorowanki, kartę pracy, piosenkę i rymowankę poznały swoje prawa.

"Biedronkom" nie straszne nawet deszczowe chmury, które przy użyciu farby i pomponików wywołują uśmiech.

Utrwalamy nasze wiadomości i obserwacje podczas pracy plastycznej wykonanej pastelami.

W nawiązaniu do omawianej w tym tygodniu tematyki patriotycznej dzieci kolorowały godło Polski według kodu.

Podczas rytmiki nie tylko śpiewamy i tańczymy ale również gramy.

Dziś w naszym przedszkolu było bajecznie.

W dniu 3.11.2022 na zajęciach mieliśmy gościa- Photona. Robot uczył się z nami kolorów w j.angielskim oraz określania pogody. Biedronki uczyły się wstępu do kodowania.

Dziś w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 byliśmy w szkolnej bibliotece.

W dniu 27.10.2022 roku mieliśmy okazję poznać niezwykły świat mrówek.