Misie

dzieci 4-5-letnie

godziny: 7:45 - 16:15

Wydarzenia grupy

Dzięki zaangażowaniu dzieci z grupy "Misie" powstał piękny, kolorowy motyl.

W dniu dzisiejszym odwiedził nas tata Mileny. Pan Maciej opowiedział dzieciom o pracy lekarza stomatologa oraz zachęcił do dbania o zęby. Dziękujemy bardzo!

Dzisiaj gościliśmy Tatę Jasia.  Pan Maciej zapoznał nas z zawodem żołnierza oraz  zaprezentował mundur i ekwipunek niezbędny do pracy. Dziękujemy bardzo!

W dniu dzisiejszym odwiedziła nas Mama Marianny. Pani Róża opowiedziała o swojej karierze sportowej i zapoznała nas z dyscypliną jaką jest skok o tyczce. Dziękujemy bardzo!

Dzieci z grupy "Misie" pojechały transportem miejskim do Urzędu Pocztowego nr 14 w Gdyni. Celem wycieczki było zapoznanie z instytucją poczty oraz pracy listonosza.

Dzieci z grupy "Misie" dbają o swój ogródek. Wszystko pięknie rośnie. Mamy już pierwsze zbiory. Rzodkiewki, sałata i szczypiorek bardzo nam smakują.