Misie

dzieci 4-5-letnie

godziny: 7:45 - 16:15

Wydarzenia grupy

Przedstawiamy porcję nowych działań domowych zdolnych Misiów ;)

Bardzo nam miło, że przesyłacie nam swoje wykonane prace, dzięki którym możemy podziwiać nasze zdolne ,,Misiaki".

Dziękujemy rodzicom za współpracę. Cieszymy się na widok uśmiechów dzieci.

Otrzymujemy od ,,Misiów"  zdjęcia, na których widać jak fajnie się bawicie. Cieszymy się na widok Waszych uśmiechów !

Dziękujemy rodzicom za przesyłane zdjęcia.

Dziś zajęcia poprowadziła mama Olgi, która przyblizyła dzieciom świat kolorów, znajomość barw, tego jak mieszają się ze sobą i jak duży wpływ kolory mają w naszym życiu.

W ubiegłym tygodniu królowały u nas w grupie dinozaury. Oglądaliśmy ilustracje na ich temat, robiliśmy prace plastyczne, wydobywalismy dinozaury z lodu!

,,Przez żołądek do serca "- hasło, które  towarzyszyło ,,Misiom" w tym roku podczas walentynek. Dzieci wspólnie przygotowały pyszną, zdrową sałatkę owocową.

Atmosferę Świąt Bożego Narodzenia przybliżyły Misie przygotowując Jasełka.

Fabienne z grupy Misie zajęła II miejsce w miedzyprzedszkolnym konkursie plastycznym - Ekologiczna ozdoba bożonarodzeniowa. Serdecznie gratulujemy!

19 grudnia po występie w Jasełkach nasza grupa wspólnie zasiadła do uroczystego świątecznego obiadu.