Misie

dzieci 4-5-letnie

godziny: 7:45 - 16:15

Wydarzenia grupy

W dniu dzisiejszym, wszystkim babciom i dziadkom składaliśmy życzenia w formie nagrania. Wszystkiego najlepszego!

Z okazji Dnia Babci i Dziadka wykonaliśmy piekne rysunki przedstawiające naszych dziadków. Stworzyliśmy także plakat z opisem typowej babci- taka jest w naszych oczach.

Wspólną pracą ulepiliśmy dziś bałwana.

W ramach dzisiejszych zajęć Misie robiły sztuczny śnieg z pianki do golenia i sody oczyszczonej. Z przygotowanego śniegu mogły lepić co tylko chciały...

W  piątek 18 grudnia, w naszym przedszkolu, w niezwykłej  scenerii  pachnących  choinek,  błyszczących  światełek  i  uśmiechniętych,  radosnych  przedszkolaków odbyła  się  niezwykła  uroczystość

Oto nasza praca plastyczna pt. "Choinka", w której dzieci oburącz narysowały choinkę, a następnie z kolorowego papieru wycinały bombki i zdobiły nimi drzewko.

Misie bardzo licznie wzieły udzial w przedszkolnym konkursie "Aniołek". Adaś został nagrodzony za zdobycie III miejsca w konkursie, Amelka i Patrycja otrzymały wyróżnienia.

Oto nasze prace plastyczne wykonane na czarnym papierze z użyciem pasteli, kleju i białych piór.

Dziś nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został gorąco powitany przez dzieci piosenką i wierszykiem.