Misie

dzieci 4-5-letnie

godziny: 7:45 - 16:15

Wydarzenia grupy

,,Przez żołądek do serca "- hasło, które  towarzyszyło ,,Misiom" w tym roku podczas walentynek. Dzieci wspólnie przygotowały pyszną, zdrową sałatkę owocową.

Fabienne z grupy Misie zajęła II miejsce w miedzyprzedszkolnym konkursie plastycznym - Ekologiczna ozdoba bożonarodzeniowa. Serdecznie gratulujemy!

Atmosferę Świąt Bożego Narodzenia przybliżyły Misie przygotowując Jasełka.

19 grudnia po występie w Jasełkach nasza grupa wspólnie zasiadła do uroczystego świątecznego obiadu.

W listopadowy dzień odwiedził nas tata Niny z grupy Krasnale", który należy do grupy rekonstrukcyjnej.

Nasze sprawne paluszki wykonały dziś podczas zajęć tradycyjny łańcuch.

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził gość prosto z Laponii, czyli Świety Mikołaj.

Tradycyjnie przed świętami pieczemy pierniczki. Ten aromatyczny wypiek wprowadził nas wszelkimi zmysłami w grudniowy świąteczny czas.

25 listopada przypada dzień Pluszowego Misia, czyli nasze grupowe święto. Tego dnia dzieci przyniosły z domu swoje ukochane pluszaki.

15 listopada mama Nastki odwiedziła naszą grupę, aby przeczytać bajkę Słowian Zachodnich. Dziękujemy.