Misie

dzieci 4-5-letnie

godziny: 7:45 - 16:15

Wydarzenia grupy

Fabienne z grupy Misie zajęła II miejsce w miedzyprzedszkolnym konkursie plastycznym - Ekologiczna ozdoba bożonarodzeniowa. Serdecznie gratulujemy!

Atmosferę Świąt Bożego Narodzenia przybliżyły Misie przygotowując Jasełka.

Nasze sprawne paluszki wykonały dziś podczas zajęć tradycyjny łańcuch.

W listopadowy dzień odwiedził nas tata Niny z grupy Krasnale", który należy do grupy rekonstrukcyjnej.

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził gość prosto z Laponii, czyli Świety Mikołaj 😉 Przygotował dla nas przedstawienie pełne świątecznych piosenek, po czym odwiedził nas w sali z workiem pełnym pre

Tradycyjnie przed świętami pieczemy pierniczki. Ten aromatyczny wypiek wprowadził nas wszelkimi zmysłami w grudniowy świąteczny czas.

25 listopada przypada dzień Pluszowego Misia, czyli nasze grupowe święto. Tego dnia dzieci przyniosły z domu swoje ukochane pluszaki.

15 listopada mama Nastki odwiedziła naszą grupę, aby przeczytać bajkę Słowian Zachodnich. Dziękujemy.

14 października Misie oglądały film edukacyjny, który zapoznał dzieci z pracą weterynarza. Taki multimedialny pokaz leczenia zwierzatek bardzo się dzieciom spodobał 🙂

31 października w ramach akcji ,, Cała Polska czyta dzieciom " mama Gai odwiedziła naszą grupę, aby przeczytać bajkę. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy częściej.