Krasnale

godziny: 8:00 - 16:00

Wydarzenia grupy

Dziękujemy za zdjęcia.

Cieszymy się, że wykonujecie zadania w domu.

Życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych.

Dziękujemy rodzicom za przysłane zdjęcia.

"Krasnale" intensywnie pracują w domu.

Dziękujemy rodzicom za zdjęcia.

Dzieci z grupy "Krasnale" były w Szkole Podstawowej nr 13 na zajęciach otwartych pt.: "Na mapie świata" z wykorzystaniem tablicy multimedialnej i komputerów.

Podczas wycieczki dzieci poznały Teatr Muzyczny od kulis. Odwiedziły pracownię modystyczną i krawiecką. Oglądały scenę od dołu i boków, czyli kieszeni i rekwizytów, dekoracji i kostiumów.

Podczas wykonywania pracy plastycznej dzieci przypomniały sobie kolejność planet w układzie słonecznym.

Dzisiaj dzieci wykonały eksperyment "Wulkan".

Podczas realizacji projektu "Czyste powietrze wokół nas" prowadzonym przy współpracy z PSSE dzieci z grupy Krasnale były na spacerze w celu poszukiwaniu dymów.

Dzisiaj odwiedziła nas Pani policjantka w ramach programu "Bezpieczny przedszkolak".

W ramach projektu edukacyjnego "Gdynia, moje miasto" dzieci z grupy "Krasnale" wykonały prace plastyczne.