Krasnale

Dzieci 5 i 6-letnie

godziny: 8:00 - 16:00

Wydarzenia grupy

Zbliżające się uroczystości majowe uczciliśmy dziś strojem w kolorach barw narodowych, zaśpiewaniem hymnu, utrwaleniem wiadomości na temat Polski poprzez rozwiązywanie zagadek, słuchanie piosenek,

Kochamy Polskę, dlatego jej nie zaśmiecamy. Segregujemy śmieci na wesoło i kreatywnie. Trzy drużyny - trzy pojemniki na śmieci stworzone w ramach współpracy z KZG "Dolina Redy i Chylonki".

W ramach projektu ekologicznego "Lider lokalnej ekologii" odbył się dziś turniej "Przyjaciele przyrody wiedzą, że toaleta to nie śmietnik".

Zabawa w rytmach muzyki. Były tańce, śpiew, wiosenne zagadki i ćwiczenia ruchowe, gra na ekologicznych instrumentach oraz praca plastyczna.

Dzięki Krasnalom i ich rodzicom nasz kącik przyrody rozkwitł! Dziękujemy! Prosimy o więcej.

Dziękujemy za lawendę, która już cieszy nasze oczy w ogrodzie. Prosimy o więcej.

22 kwietnia, w Dzień Ziemi, dzieci wykonały instrumenty muzyczne z wykorzystaniem plastikowych butelek, puszek, papierowych talerzy i kolorowego papieru oraz grochu, cieciorki, fasoli, soczewicy i

"Krasnale" w bieli, czyli dziś bal zimowy z cyklu "Pory roku w barwach".

Taniec i śpiew.

W krainie lodu mamy tę moc.

Anioły, orły i śnieżynki.