Aktualności

Zakończyliśmy akcję "Odprowadzam sam". Każde dziecko otrzymało worek "gdyniasport" jako pamiątkę udziału w kampanii. Wszystkie grupy otrzymały certyfikat udziału.

Dziękujemy za dostarczone prace konkursowe.

Miło nam poinformować, że w konkursie "Przedszkolak bezpieczny w sieci" wygrały następujące dzieci:

Zachęcamy do głosowania we wtorek 01.06.2021. Każdy przedszkolak może oddać jeden głos (kartka z numerkiem pracy) wrzucając ją do urny przy wejściu do naszego przedszkola.

Najbardziej aktywnymi zbieraczami nakrętek i baterii w tegorocznym konkursie organizowanym we współpracy z KZG okazali się:

Adam K. z grupy ,,Misiów "

Dziękujemy za dostarczone prace konkursowe.

Miło nam poinformować, że w konkursie "Drugie życie śmieci" wygrały następujące dzieci:

I miejsce - Kacper z gr. "Misie" (nr 1)

Zachęcamy do głosowania w środę 28.04.2021. Każdy przedszkolak może oddać jeden głos (kartka z numerkiem pracy) wrzucając ją do urny przy wejściu do naszego przedszkola.

Miło nam poinformować o wynikach wewnatrzprzedszkolnego konkursu na Kartkę Wielkanocną. I miejsce ex aequo otrzymuje praca numer 15 oraz numer 12.