Aktualności

Nasze przedszkole do końca listopada bierze udział w konkursie organizowanym przez Studium Prawa Europejskiego ,,Przedszkolak bezpieczny w sieci". Przedszkola, które wykonają zadania przewi

W Dniu Edukacji Narodowej dzieci z grupy ,,Biedronek" wystąpiły z programem artystycznym dla wszystkich pracowników oraz dzieci z naszego przedszkola.

Dnia 12 października przedszkolaki oglądały teatrzyk "Zaczarowany koszyczek" w wykonaniu aktorów z teatru Gargulec.

Zakończyliśmy akcję "Odprowadzam sam". Każde dziecko otrzymało worek "gdyniasport" jako pamiątkę udziału w kampanii. Wszystkie grupy otrzymały certyfikat udziału.

Dziękujemy za dostarczone prace konkursowe.

Miło nam poinformować, że w konkursie "Przedszkolak bezpieczny w sieci" wygrały następujące dzieci:

Zachęcamy do głosowania we wtorek 01.06.2021. Każdy przedszkolak może oddać jeden głos (kartka z numerkiem pracy) wrzucając ją do urny przy wejściu do naszego przedszkola.

Najbardziej aktywnymi zbieraczami nakrętek i baterii w tegorocznym konkursie organizowanym we współpracy z KZG okazali się:

Adam K. z grupy ,,Misiów "

Dziękujemy za dostarczone prace konkursowe.

Miło nam poinformować, że w konkursie "Drugie życie śmieci" wygrały następujące dzieci:

I miejsce - Kacper z gr. "Misie" (nr 1)